Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Największe atuty wejścia naszego kraju do UE została wyłączona

Fakty są takie, że polityka to jedno wielkie bagno – chodzi o politykę naszego kraju, lecz również angielską, włoską bądź amerykańską scenę polityczną. Generalnie politycy potrafią zrobić praktycznie wszystko co można, aby najzwyczajniej utrzymać się na scenie. Takie są uroki demokracji… Zatem zastanówmy się nas serio, w jaki sposób polityka wpływa na nasze życie. A pewne jest to, iż wpływy są bardzo duże. Weźmy chociażby pod uwagę podatki. Coraz wyższe podatki to nic dobrego. Chociaż pewnie niesłychanie wielu ludzi sądzi, że wysokie podatki tak naprawdę są korzystne.
No cóż, Polska to nie Dania oraz inne skandynawskie państwa. Jeżeli pragniemy się rozwijać, konkurować z pozostałymi gospodarkami, w żadnym razie nie powinniśmy stawiać na wysokie podatki. Kolejny przykład – po prostu politycy zbyt dużo pracują! Bardzo kontrowersyjny pogląd, lecz naturalnie nie rozchodzi się tutaj o ciężką oraz sensowną pracę. Raczej chodzi o to, że politycy uchwalają zbyt wielką liczbę ustaw. Co powoduje potem, iż znaczącym problem Polski jest irytująca biurokracja. Wniosek? Musimy wybierać mądrych ludzi, ale także sami bardzo dążyć do tego by być mądrym wyborcą.

Szczegóły na stronie: https://www.refmat.org.pl/

Comments are closed.